Alba 1

Elena Ignat
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Alba Iulia

Bacău 12

Daniela Mărian
Școala Gimnazială ,,Ștefan Cel Mare” Zemeș

Costel Dudău
Școala Gimnazială Solonț

Ramona Ciubotaru
Scoala Gimnazială Nr. 1 Sanduleni

Mihai Bucătaru
Şcoala Gimnazială Nr. 1 Balcani

Iulia Jicu
Școala Gimnazială Nr. 10 Bacău

Anca Crăciun
Scoala Gimnaziala “Miron Costin”

Mariana Ifrim
Scoala Gimnaziala Nicu Enea

Ovidiu Relu Cojocaru
Colegiul Economic “Ion Ghica” Bacau

Elena Roșca
Școala Gimnazială „Alecu Russo” Bacău

Iustin Antonie
Scoala Gimnaziala ,,Mihail Sadoveanu”

Nelia Tăbăcaru
Școala Gimnazială Nr 1 Ardeoani

Crisalinda Irimia
Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Bacău

Bistrița-Năsăud 9

Viorel Feldrihan
Şcoala Gimnazială Nicolae Drăganu Zagra

Radu-Teodor Morariu-Ciot
Școala Gimnazială Tureac

Cătălina Mureșan
Școala Gimnazială “Artemiu Publiu Alexi”

Emilia Bidică
Scoala Gimnaziala “Mihai Eminescu”

Lacrima Ivan
Școala Profesională Specială Sfânta Maria

Marika Emese Cîmpean
Colegiul Național „Petru Rareș”

Vasile Gabriel Rus
Școala Gimnazială Grigore Silași

Romana Iulia Fetti
Școala Profesională „Tiberiu Morariu” Salva

Raluca-Roxana Mărginean
Liceul De Muzică „Tudor Jarda” Bistrița

Buzău 12

Amalia Epuran
Grădinița cu program prelungit “Bobocei” din Micro III

Lidia Tăbăcaru
Scoala Gimnazială Comuna Viperești

Adriana Andrei
Școala Gimnazială Hales

Iulia Cristian
Scoala Gimnaziala Comuna Magura

Mihaiela Sava
Școala Gimnazială Costești

Loredana Olteanu
Scoala Gimnaziala Comauna Cislau

Aurora Mihalcea
Scoala Gimnaziala ,,Vasile Voiculescu” Comuna Parscov

Maria Fustei
Gradinita Cu Program Prelungit Nr. 6, Buzău

Adriana-Iuliana Voicu
Liceul Tehnologic “Grigore C. Moisil”

Corina Moise Poenaru
Liceul Tehnic Buzău

Laura Grațiela Petcu
Școala Gimnazială ,,N.I. Jilinschi” Vernești

Doinița Guțeniuc
Școala Gimnazială Cilibia

Cluj 1

Cristian Groșan
Școala Gimnazială Cășeiu

Constanța 2

Marinela-Gela Ivașcu
Școala Gimnazială Nr.1 Limanu

Natalia Palas
Liceul Teoretic „Negru Vodă”

Călărași 1

Carmen Maxim
Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea

Dolj 2

Genoveva Ioana
Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Craiova

Alexandrina Maria Năstase
Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Craiova

Dâmbovița 8

Maria Manuela Gheorghe
Școala Gimnazială Ion Mareș Vulcana-Băi

Luminița Bobeș
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste

Aurora Zamfir
Scoala Gimnaziala “Mihai Viteazul”

Oana Popa
Școala Gimnazială Ion Ciorănescu Moroeni

Camelia Moraru
Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi

Irina Constantinescu
Scoala Gimnaziala ,,Matei Gr. Vladeanu” Candesti-Vale

Violeta Elena Coman
Școala Gimnazială Brănești

Elena Constantina Bănescu
Scoala Gimnaziala Grigore Rădulescu

Galați 15

Monalissa Nica
Școala Gimnazială Nr. 7 Galați

Florea Dochita
Gradinita Cu Program Prelungit Nr.30 Galati

Florentina Cristina Epure
Școala Gimnazială Dan Barbilian Galați

Elena Simona Dumitriu
Scoala Gimnaziala Miron Costin Galați

Florentina Stoian
Scoala Nr. 10 Galați

Andronic Florin Petrișor
Scoala Gimnaziala Nr.29 Galați

Gabriela Samoilă
Gradinita Cu Program Prelungit Nr.39 Galați

Ana Huţanu
Şcoala Gimnazială “Constantin Gh. Marinescu” Galați

Alina-Gabriela Tepeș
Scoala Gimnaziala “Stefan Cel Mare” Galați

Oana Lupu
Școala Gimnaziala Ludovic Cosma Galați

Antohie Dana
Școala Gimnazială Nr. 5 Galați

Delia Humelnicu
Liceul Teoretic Emil Racovita Galați

Valentina Tudorache
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați

Diana Manuela Vieru
Liceul Tehnologic Simion Mehedinti

Cristian Stănilă
Școala Gimnazială „Iorgu Iordan” Tecuci

Hunedoara 26

Nicoleta Georgiana Revitea-Saida
Școala Gimnazială Nr.6 Vulcan

Sandru Dumitru
Liceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan

Carmen Udrea
Școala Gimnazială Nr.4 Vulcan

Viorica Cornelia Sanda
Liceul Tehnologic “Retezat” Uricani

Liliana Farcașiu
Școala Gimnazială Sîntămăria-Orlea

Ștefan Gavril Demeter Mohora
Școala Gimnazială “I.G. Duca” Petroșani

Mirela Blendea
Grădinița Cu Program Prelungit Nr.3 Petrosani

Camelia Paraschiv
Liceul Tehnologic ,,Dimitrie Leonida”Petroșani

Georgiana Monteola Gherlan
Scoala Gimnaziala Nr. 7 Petrosani

Coculeana Zorilă
Școala Gimnazială „Ion Dezideriu Sîrbu” Petrila

Marinela Neamțu
Grădinița ,,Lumea Copiilor” Lupeni

Daniel Ianoși
Liceul Teoretic Mircea Eliade Lupeni

Ramona Estera Ința
Școala Gimnazială „Sfânta Varvara” Aninoasa

Ovidiu Suciu
Colegiul Național “Avram Iancu” Brad

Mirela Raț
Școala Primara Blajeni

Ana Aurelia
Grădinița “Floare De Colt” Brad

Cătălin Petric
Școala Gimnazială Luncoiu De Jos

Constantin Nicoară
Școala Gimnazială “Sabin Oprean” Bucureșci

Cosmin Jurca
Liceul Tehnologic “Crișan” Crișcior

Gheorghe Resiga
Școala Gimnazială Vălișoara

Monica Nicoară
Școala Gimnazială Vața De Jos

Ancuța Miheț
Școala Gimnazială “Mircea Sântimbreanu” Brad

Ramona Clej
Școala Gimnazială “Preot Iosif Comșa” Ribița

Bogdan Ștefan
Școala Gimnazială Ion Buteanu, Buces Din Județul Hunedoara

Angela Suciu
Școala Gimnazială “Horea, Cloșca Și Crișan” Brad

Adrian Colpoș
Școala Gimnazială “Avram Iancu” Baia De Criș

Ialomița 1

Irina Mădălina Vasilescu
Școala Gimnazială „Ion Roată”

Iași 3

Manuela Vlasie
Școala Gimnazială „B.P. Hasdeu” Iași

Greta Predoi
Școala Gimnazială Butea

Beatrice Carmen Zelinschi
Colegiul Agricol Si De Industrie Iași

Ilfov/București 13

Corina Păun
Școala Gimnazială Nr.1 Pantelimon

Iuliana Arsene
Școala Gimnazială Nr. 2 Voluntari

Coca Codreanu
Școala Gimnazială Nr.1 Tunari

Andrei Galbenu
Școala Gimnazială Nr. 3 Bălăceanca

Ionela Liliana Ștefan
Școala Gimnazială ,, Gheorghe Corneliu” Domnești

Daniela-Roxana Sima
Scoala Gimnaziala Nr.1

Ileana Constanta Ionescu
Grădinița Scufița Roșie

Eena Iuga
Școala Gimnazială Nr. 1

Claudia Stupineanu
Școala Nr. 2 Fundeni Dobroesti

Angelica Coman
Școala Gimnazială „Ioan Bădescu” Popești Leordeni

Manuela Wyneken
Liceul Teoretic Bilingv „Ita Wegman” București

Mirela Nicoleta Dinescu
Școala Superioară Comercială „Nicolae Kretzulescu” București

Adriana Panfil
Școala Gimnazială Nr. 126 București

Maramureș 2

Simona-Ioana Marcu
Școala Gimnazială „Dr. Victor Babeș” Baia Mare

Loredana Ofrim
Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tauții Măgherăuș

Mureș 1

Daniela Niste
Școala Gimnazială „Cornel Regman Daneș”

Neamț 2

Bogdan Huci
Școala Gimnazială „Vlad Dănulescu” Pâncești

Alexandru Lezeu
Liceul Teoretic „Vasile Sav” Roman

Olt 13

Anișoara Dima
Liceul Tehnologic Metalurgic Slatina

Claudia Maria Neacșa
Școala Gimnaziaĺă Găneasa

Carmen Ene
Școala Gimnazială Teslui

Marian Croitoru
Liceul Tehnologic “Alexe Marin”

Virgil Chera
Scoala Gimnaziala Pirscoveni

Simona Pîrvulescu
Scoala Gimnaziala Osica De Jos

Iulia Mihalache
Liceul Tehnologic Drăgănești-Olt

Luminița David
Scoala Gimnaziala Dobrun

Mirela-Elena Bîra
Grădinița Cu Program Normal Numărul 1 Balș

Manuela Doina Stroie
Liceul Tehnologic Nr. 1 Balș

Manti Costea
Grădinița cu program normal “Ion Creangă” Balș

Mihaela Mioara Pirna
Școala Gimnazială „Ștefan Protopopescu” Slatina

Daniela Ţîrcomnicu
Liceul Tehnologic Metalurgic Slatina

Prahova 1

Marilena Graur
Școala Gimnazială Ariceștii-Rahtivani

Suceava 3

Simona Covrig
Școala Gimnazială Bucșoaia Frasin

Alina Cuciurean
Colegiul Silvic Bucovina Câmpulung Moldovenesc

Daniela Luminița Ceredeev
Liceul Tehnologic „Vasile Cocea” Moldovița

Sălaj 2

Emilia Gheorghina Negru
Grădinița cu program prelungit „Ion Creangă” Zalău

Daniel Ardelean
Școala Gimnazială „Simion Bărnuțiu” Zalău

Timiș 1

Laura Bălăngean
Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă „Constantin Pufan”

Vaslui 1

Veronica Mihaela Huiban
Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad

Vâlcea 2

Cristiana Nicoleta Bitică
Liceul Tehnologic „Capitan Nicolae Pleșoianu” Rîmnicu Vâlcea

Elena Stănișor
Școala Gimnazială „Ion C. Constantinescu” Roești

Alba 1

Elena Pop
Scoala Gimnaziala Lucian Blaga Ocna Mureș

Bacău 1

Adina Bastea
Scoala Gimnaziala nr.2 Târgu Ocna

Bihor 1

Crina Puie
Scoala Gimnaziala nr.1 Hotar

Bistrița-Năsăud 1

Varvara Mititean
Liceul Teoretic Solomon Haliță Sîngeorz Băi

Botoșani 1

Cristina Chiorescu
Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciucă Săveni

Brașov 1

Elena-Cristina Dobos
Liceul Vocational De Arte Plastice Hans Mattis Teutsch Brașov

Buzău 2

Valentina Stefan
Scoala Gimnaziala Sapoca

Geanina Lalu-Popescu
Scoala Gimnaziala nr. 2 Râmnicu Sărat

Constanța 2

Nicoleta Bercaru
Scoala Gimnaziala nr. 39 Nicolae Tonitza Constanța

Anca Chichifoi
Scoala Gimnaziala Mircea Dragomirescu Medgidia

Dolj 1

Anca Irina Neda
Scoala Profesionala Valea Stanciului

Dâmbovița 2

Claudia Ionescu
Scoala Gimnaziala Nr. 4 Elena Donici Cantacuzino Pucioasa

Daniela Sanislav
Scoala Gimnaziala Buciumeni

Galați 1

Anisoara-Mihaela Ciocan
Scoala Gimnaziala Grigore Moisil Galați

Iași 4

Coca Codrianu
Liceul Teoretic Lascar Rosetti Raducaneni Iași

Constantin Timu
Liceul Tehnologic Agricol Mihail Kogalniceanu Miroslava

Catalin Condrea
Scoala Gimnaziala Speciala Pascani

Petronela Petrea
Scoala Gimnaziala Valea Lupului

Ilfov/București 7

Vasilica Stefania Duminica
Scoala Gimnaziala Prof. Ion Visoiu Chitila

Mariana Banu
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Ghermanesti Snagov

Stan Stoica
Scoala Gimnaziala nr. 2 Jilava

Ioana Radulescu
Liceul cu program sportiv cu clasele I-XII Clinceni

Ionela Neagoe
Colegiul Național Gheorghe Lazar București

Carmen Dan
Liceul Teoretic Scoala Mea București

Violeta Dascalu
Scoala Gimnaziala Ferdinand I București

Maramureș 1

Vasile Mih
Colegiul Național Dragoș Vodă Sighetu Maramației

Mehedinți 1

Claudia Guina
Scoala Gimnaziala nr.5 Drobeta Turnu Severin

Mureș 3

Levente Antal
Scoala Gimnaziala Teleki Domokos Gornesti

Ingrid Dan
Scoala Gimnaziala Ibănești

Csilla Peterffy
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva nr.1 Targ Mureș

Olt 1

Marian Anghel
Liceul Teoretic Petre Pandrea Balș

Prahova 3

Fehmi Cakar
Scoala Gimnaziala Internationla Ploiesti

Elena Adina Angelescu
Scoala Gimnaziala Ioan Grigorescu Ploiesti

Alina Nicola
Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza

Suceava 1

Andreea Dohotaru
Scoala Gimnaziala Ion Muceleanu

Timiș 1

Diana Boncescu
Scoala Gimnaziala Sacosu Turcesc

Vrancea 2

Valentina Tofan
Scoala Gimnaziala Nanesti

Ana Gavrilescu
Scoala Gimnaziala Timboesti

Vâlcea 1

Elena Geornoiu
Scoala Gimnaziala Bunesti