Am reușit să admitem în Academia de Leadership și Management Școlar 40 de directori de școli

Împreuna vom începe un an plin de experiente de învățare, transformări în școli, dar mai ales o comunitate profesională de oameni care cred în schimbare.

Mai jos îi puteți cunoaște:

harta-02 SM MM SV BT SJ BN CJ MS BH HR NT IS AR AB VS TM HD SB BC BV CV VN GL CS VL AG DB PH GJ BZ BR TL MH DJ TR GR IF CL OT IL CT

Adina Bastea

Scoala Gimnaziala nr.2 Târgu Ocna

Bacău

Alina Nicola

Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza

Prahova

Ana Gavrilescu

Scoala Gimnaziala Timboesti

Vrancea

Anca Chichifoi

Scoala Gimnaziala Mircea Dragomirescu Medgidia

Constanța

Anca Irina Neda

Scoala Profesionala Valea Stanciului

Dolj

Andreea Dohotaru

Scoala Gimnaziala Ion Muceleanu

Suceava

Anisoara-Mihaela Ciocan

Scoala Gimnaziala Grigore Moisil Galați

Galați

Carmen Dan

Liceul Teoretic Scoala Mea București

Ilfov/București

Catalin Condrea

Scoala Gimnaziala Speciala Pascani

Iași

Claudia Guina

Scoala Gimnaziala nr.5 Drobeta Turnu Severin

Mehedinți

Claudia Ionescu

Scoala Gimnaziala Nr. 4 Elena Donici Cantacuzino Pucioasa

Dâmbovița

Coca Codrianu

Liceul Teoretic Lascar Rosetti Raducaneni Iași

Iași

Constantin Timu

Liceul Tehnologic Agricol Mihail Kogalniceanu Miroslava

Iași

Crina Puie

Scoala Gimnaziala nr.1 Hotar

Bihor

Cristina Chiorescu

Liceul Teoretic Dr. Mihai Ciucă Săveni

Botoșani

Csilla Peterffy

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva nr.1 Targ Mureș

Mureș

Daniela Sanislav

Scoala Gimnaziala Buciumeni

Dâmbovița

Diana Boncescu

Scoala Gimnaziala Sacosu Turcesc

Timiș

Elena Adina Angelescu

Scoala Gimnaziala Ioan Grigorescu Ploiesti

Prahova

Elena Geornoiu

Scoala Gimnaziala Bunesti

Vâlcea

Elena Pop

Scoala Gimnaziala Lucian Blaga Ocna Mureș

Alba

Elena-Cristina Dobos

Liceul Vocational De Arte Plastice Hans Mattis Teutsch Brașov

Brașov

Fehmi Cakar

Scoala Gimnaziala Internationla Ploiesti

Prahova

Geanina Lalu-Popescu

Scoala Gimnaziala nr. 2 Râmnicu Sărat

Buzău

Ingrid Dan

Scoala Gimnaziala Ibănești

Mureș

Ioana Radulescu

Liceul cu program sportiv cu clasele I-XII Clinceni

Ilfov/București

Ionela Neagoe

Colegiul Național Gheorghe Lazar București

Ilfov/București

Levente Antal

Scoala Gimnaziala Teleki Domokos Gornesti

Mureș

Marian Anghel

Liceul Teoretic Petre Pandrea Balș

Olt

Mariana Banu

Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Ghermanesti Snagov

Ilfov/București

Nicoleta Bercaru

Scoala Gimnaziala nr. 39 Nicolae Tonitza Constanța

Constanța

Petronela Petrea

Scoala Gimnaziala Valea Lupului

Iași

Stan Stoica

Scoala Gimnaziala nr. 2 Jilava

Ilfov/București

Valentina Stefan

Scoala Gimnaziala Sapoca

Buzău

Valentina Tofan

Scoala Gimnaziala Nanesti

Vrancea

Varvara Mititean

Liceul Teoretic Solomon Haliță Sîngeorz Băi

Bistrița-Năsăud

Vasile Mih

Colegiul Național Dragoș Vodă Sighetu Maramației

Maramureș

Vasilica Stefania Duminica

Scoala Gimnaziala Prof. Ion Visoiu Chitila

Ilfov/București

Violeta Dascalu

Scoala Gimnaziala Ferdinand I București

Ilfov/București